Naše balónová flotila

 
 
Balón OK-1501
OK-150118 - 24 pasažérů
 
Balón OK-1701
OK-170116 - 20 pasažérů
 
Balón OK-0903
OK-090316 pasažérů
 
Balón OK-1801
OK-1801 10 pasažéři
 
Balón OK-1802
OK-180212 pasažérů
Balón OK-1703
OK-17038 pasažérů
Balón OK-1601
OK-16017 pasažérů
Balón OK-1805
OK-18055 pasažérů
Balón OK-1604
OK-16045 pasažérů
Balón OK-1102
OK-11025 pasažérů
Balón OK-0901
OK-09016 pasažérů
Balón OK-1809
OK-1809 2 pasažéři
 

Vedení - office

 
1
Libor Staňa majitel a pilot
1
Věra Nechalová ředitel
1
Alena Iljina office

Piloti

1
Jarek Staňa pilot
1
Míra Švehla pilot
1
Ondřej Kostrhun pilot
1
Tomáš Petržela pilot
1
Martin Koupa pilot
1
Jarda Trybula pilot
1
Honza Matějíček pilot
1
Petr Havala pilot
1
Pavel Dillinger pilot
1
Tomáš Hojsík pilot
1
Tomáš Trčka pilot
1
Max Iljin pilot

Posádka

Napsali jste nám

Dobrý den, vážený pane Pilote Dillingere, ještě jednou děkujeme za krásný zážitek při našem prvním letu  balonem a mistrovském  přistání balonu pod Vašim řízením.

Přejeme Vám, aby všechny Vaše další lety proběhly stejně úspěšně.

Jaroslava a Stanislav Kuchyňovi z Roubaniny.


Zdravím, děkuji za pěkný zážitek, především pilotovi p. Koupovi. Bylo to super. Přeji pěkný večer.

Hraběnka Marie z Nového Jičína.


Dobrý den, v sobotu 20.7. jsme v podvečer absolvovali let balonem s pilotem p. Jaromírem Švehlou nad Karlštejnem. Zážitek úžasný a s pilotem maximální spokojenost. Je vidět, že má letité zkušenosti, vlídný přístup k pasažérům a vůbec....všechny klady.

Absolvovala jsem let poprvé, vůbec jsem z něj neměla obavy. Jen jsem si nedokázala představit přistání, zejména  po několika shlédnutí filmu VRATNÉ LÁHVE (toho jsem se popravdě trošku obávala).

Ovšem přistání nad mé očekávání bylo neuvěřitelně hladké a bez sebemenšího problému.


S pozdravem Renáta Ličáková


Dobrý den, sice opožděně ale chtěl jsem poděkovat za nádherný let horkovzdušným balonem a hlavně za velmi profesionální a vstřícný přístup k posádce PANU pilotovi Ondrovi. Ještě jednou děkuji za krásný zážitek za sebe, manželku Marii a vnučku Anetku a posíláme pozdrav Ondrovi!
 
Jaromír z Otrokovic


Vážení, naše skupinka 4 žen velice děkuji za sobotní ranní let na českým rájem. Pilot i paní stewardka úžasní a celá posádka balonu taktéž.
Vše se vydařilo k naší naprosté spokojenosti. Hlavně  pilot a stewardka dokonalí profíci. Milí, přátelští, ani známka nějakého "machrování" či nezájmu. I řidič vozu super, palec nahoru. Při balení balónu naprosto sehraná parta.
Létání balónem je návykové, takže za nějaký čas si tento prožitek ráda zopakuji a ráda doporučím ostatním. Ať se daří.............:)

Iveta Juklíčková a spol :)


Vážení přátelé, srdečně Vám děkuji za nádherný let Vašim balonem, který se uskutečnil vpodvečer 28. dubna. Myslím si, že žádný z pasažérů neměl jedinou negativní připomínku ke zmíněnému letu. Všichni jsme si odváželi do svých domovů nezapomenutelné zážitky. Když se v neděli sešli u nás synové se svými rodinami, musela jsem odpovídat na jejich všetečné dotazy, ukazovat jim své fotografie, které jsem za letu nad malebnými Chřiby pořídila. Manžel, coby redaktor Slováckého deníku, jim zase ukázal snímky, které pořídil od startu balonu až po horizont lesa nad Břesteckou skálou.

 
Ještě jednou srdečné díky. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Eva Skaličková
 


Vážení vzduchoplavci, děkujeme za neuvěřitelný zážitek , který jste nám umožnili prožít.
Děkujeme.

zdraví vás baron Jirka s baronkou Evou

Dobrý den, jsme rádi, že jsme mohli zažít tak nádherný let díky vaší společnosti a zejména panu pilotovi Liboru a paní stevardce Věrce skláníme obdiv a díky ještě jednou. Přejeme mnoho bezpečných a klidných plaveb vzdušným mořem.

baron Zdeněk a baronka Mirka

Dobré ráno, v pátek 26.5.2017 jsem měla možnost letět balonem, letělo nás 20. Byl to můj sen si někdy vyletět a podívat se na svět s té ptačí perspektivy a má dcera mně ho splnila. Byl to nepopsatelný zážitek a nádherný výhled. Užívala jsem si to naplno a můj sen byl splněn na 100%.

Váš pilot nám dal k tomu krásny výklad a pěkné přistání.

P.S. Uvolnit se a přijít na jiné myšlenky – doporučuji let balonem.

baronka Iveta s DomanínaZdravíme všecky vzduchoplavce z Břestku. Byli jsme maximálně spokojení s přístupem, letem, přistáním a vlastně vším. Děláte to moc dobře, věřím, že jsme neletěli naposled a dáme vědět všem našim známým. Přejeme mraky spokojených zákazníků, dobré počasí a sťastná přistání! Jste zkrátka profíci a tak to má být.

Michal A Danka, Staré Město (Baroni ze Žeravic)

 

Dobrý den, děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek, který udělal naší babičce oslavenkyni obrovskou radost. Já, dcera, teta a babička jsme si to moc užili. Od začátku letu po přistání to nemělo chybu.

Skvělý letecký tým s bezvadným výkladem. Takový zážitkový dárek doporučuji všem.

Lada Fialíková


Napsali o nás

V Břestku si pořidili už čtrnáctý balon

Křest nového balonu v Břestku odstartoval o víkendu Balony.eu tour 2017. Akce během následujících tří měsíců zavítá do různých částí republiky, od Karlštejna až po České Budějovice.

Pohled z balonu na Alpy ve mně zahnal myšlenky na strach

Je to zhruba rok a půl, co jsem se stal baronem. Baronem z Boršic. Ne, nedozvěděl jsem se, že mám modrou krev a tudíž jsem žádný zámeček ani pozemky s honitbami nezdědil, ale stejně to stálo za to. Ti, co už absolvovali let balonem, vědí, o čem mluvím, ostatním rád vysvětlím: po prvním letu je totiž každý pasažér pasován na barona či baronku – odkud, to záleží na místě, kam balon zrovna přistane.

Obr mezi balony letěl nad Břestkem. Unese 24 lidí

Největší horkovzdušný balon ve střední Evropě se včera premiérově vznesl z BalonCentra v Břestku. Obr, který ve svém koši přepraví čtyřiadvacet pasažérů, pilota i stevarda, byl pokřtěn jménem Sekvojec.