Penzion BalonCentrum Břestek

BalonCentrum je naše jedinečné zázemí pro balónové létání, které jinde nenajdete. Stylová balonářská hospůdka s penzionem, kde se vám bude u kafíčka příjemně čekat až se utiší vítr, abychom mohli spolu odletět. Po letu se svými přáteli zde můžete oslavit svůj štastný návrat na zem, ochutnat místní vína a skvělou domácí kuchyni.  Nikam nemusíte spěchat, do postele to budete mít jen pár kroků. Užijte si svůj let a odpočinek v novém srubovém penzionu v obci Břestek v krásné přírodě na úpatí pohoří Chřibů.

Ideální místo pro vaši dovolenou, kde si opravdu odpočinete a rádi se sem budete vracet. Pobyt je vhodný jako dárek. Využijte možnosti obdarovat své blízké pobytovým balíčkem spojený se skvělým zážitkem - letem v balónu.

Snažíme se pro návštěvníky vytvářet příjemné přátelské prostředí doplněné kvalitními službami tak, aby si odpočinuli od každodenních starostí a stresu. Přijeďte a uvidíte sami, že tato snaha sálá z každého z našich pokojů, které hostům nabízíme.

Nabízíme možnost ubytování pro 28 osob v nových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích hotelového typu.

Každý z pokojů je vybavený sprchou, toaletou, LCD televizí a klimatizací. Po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím WiFi.

balon Penzion BalonCentrum apartman Apartmánový dům autokemp Autokemp