Nabídka zaměstnání

Výcvik nových žáků 2023 - staň se i Ty pilotem balónů a nastartuj tak svoji novou kariéru!

Individuální podmínky výcviku, osobní přístup dle Vašich potřeb a možností. Možnost získání pilotního průkazu zcela ZDARMA! Začátkem roku 2023 zahajujeme výcvik nových žáků k získání průkazu pilota volných balónů. V měsících leden až květen bude probíhat výuka teorie (možné absolvovat i on-line) a současně také letová praxe, kde s instruktorem nalétáte 16 výcvikových hodin a svůj výcvik zakončíte svým prvním sólo letem v horkovzdušném balónu. 

Pro potřeby naší společnosti bychom rádi v příštím roce vycvičili 6 až 10 nových pilotů do téměř všech regionů celé České a Slovenské republiky. 

V České republice zejména: Praha, Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Brno, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Ostrava, Frýdek Místek, Opava, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav, Mikulov.

Na Slovensku zejména:

Bratislava, Trnava, Nitra, Nové Zámky,  Piešťany, Trenčín, Povážská Bystrica, Žilina,  Martin, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice.

Délka výcviku 3-6 měsíců, za 12 měsíců můžete být komerční pilot s nadstandartním  mzdovým ohodnocením a benefity. Do Vaší domácí destinace Vám po získání kvalifikace komerčního pilota dodáme balón, pasažéry a také doprovodné vozidlo k balónu, které budete moci využívat pro lety balónem, ale také pro soukromé využití. 

Pozemní personál - posádka

Pro provoz balónů hledáme pozemní personál. Vaší prací bude být nápomocen při rozbalení balónu, doprovázet balón během letu na místo přistání našim doprovodným vozidlem, balení balónu a odvoz balónu a pasažérů zpět na místo startu. Dotankování balónu propanem a zaparkování techniky.

Pilot

Nabízíme práci pilotům horkovzdušných balónů ve všech krajích České a Slovenské republiky. Nadstandardní platové podmínky. Benefity využití balónu i doprovodného vozidla balónu pro soukromé využití.  

Franchising

Nově nabízíme možnost využití našeho Franchisového konceptu BALONY.EU do Vašeho regionu v celé ČR i SR. Dělejte co Vás baví na vyšší úrovni. Staňte se našim Franchisantem! Využijte naší silné značky, na míru ušitého informačního systému pro správu letů, klientů, letenek a balónů naší společnosti. Vyřešíme za Vás online objednávky, online rezervace, online platby, Call centrum, centrální marketing. Dodáme Vám nový balón a stovky klientů ve Vašem regionu. S námi převálcujete Vaši regionální konkurenci. Nyní můžete začít lítat, stačí nám jen zavolat. Informační leták ke stažení zde.

Provoz penzionu s restaurací

Pro provoz penzionu a restaurace BalonCentrum hledáme kuchaře, číšníky, servírky a pomocnou sílu do kuchyně.


Pro bližší informace a případné Vaše dotazy k nabídce zaměstnání nám prosím zašlete email na adresu: info@balony.eu