Výcvik nových žáků 2023

Staň se i Ty pilotem balónů a nastartuj tak svoji novou kariéru !

Individuální podmínky výcviku, osobní přístup dle Vašich potřeb a možností. Možnost získání pilotního průkazu zcela ZDARMA!

Začátkem roku 2023 zahajujeme výcvik nových žáků k získání průkazu pilota volných balónů. V měsících leden až květen bude probíhat výuka teorie (možné absolvovat i on-line) a současně také letová praxe, kde s instruktorem nalétáte 16 výcvikových hodin a svůj výcvik zakončíte svým prvním sólo letem v horkovzdušném balónu.

Pro potřeby naší společnosti bychom rádi v příštím roce vycvičili 6 až 10 nových pilotů do téměř všech regionů celé České a Slovenské republiky.

V České republice zejména: Praha, Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Brno, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Ostrava, Frýdek Místek, Opava, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav, Mikulov.

Na Slovensku zejména: Bratislava, Trnava, Nitra, Nové Zámky,  Piešťany, Trenčín, Povážská Bystrica, Žilina,  Martin, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice.

Délka výcviku 3-6 měsíců, za 12 měsíců můžete být komerční pilot s nadstandartním  mzdovým ohodnocením a benefity. Do Vaší domácí destinace po získání kvalifikace komerčního pilota Vám dodáme balón, pasažéry a také doprovodné vozidlo k balónu, které budete moci využívat pro lety balónem, ale také pro soukromé využití.

Pro bližší informace a případné Vaše dotazy k výcviku, nám prosím zašlete email na adresu: pilot@balony.eu

Libor Staňa, majitel společnosti