Ubytování v kempu BalonCentrum Břestek

Vážení kempaři, cestovatelé a karavanisté,

Nabízíme vám možnost ubytování v kempu v klidné lokalitě Chřibů s mnoha možnostmi na pořádání pěších i cyklo výletů v blízkém okolí, ale také informací o netradičním zážitku, který můžete zažít pouze a jen v tomto kempu.

    

Kemp BalonCentrum je spíše krásná a udržovaná kempovací louka s potřebným zázemím pro kempaře. Najdete zde několik elektrických přípojek, vodovodní přípojku a sprchu s toaletou a umývárnu nádobí s malou kuchyňkou.V případě nepříznivého počasí, je pro vás připravena zastřešená a večer osvícená pergola, ve které můžete sami nebo s přáteli, příjemně posedět. Jen kousek od ní najdete velké ohniště. Za zmínku stojí i přilehlý cvičák pro psy. Budete-li mít tedy svého psího kamaráda sebou, není to problém, jen nesmí volně pobíhat po kempu.

V areálu kempu najdete i multifunkční dětské hřiště a útulnou restauraci BalonCentrum s velkou terasou.A jaký netradiční zážitek vám zde nabídneme?

Již sám název restaurace a kempu napovídá, že se jedná o zážitek spojení s horkovzdušnými balony. Při kempování v našem kempu totiž, i když třeba nechcete zrovna letět, můžete v ranních či podvečerních hodinách být přímým účastníkem celé přípravy balónu na vzlet a jeho startu. Zkuste si to představit. Sedíte u obytného vozu, karavanu či stanu a na louce před vámi probíhá celá ta příprava. Vaše děti pozorují jak se balóny nafukují a co vše se kolem děje.No a pokud byste se přeci jen rozhodli pro let, který je zcela jistě fantastickým zážitkem a může být třeba i překvapením pro Vaši drahou polovičku, které například řeknete, že jedete kempovat a ve výsledku samotné kempování rozšíříte o romantický zážitek letu, kdy na jeho konci budete pokřtěni vynikajícím šampaňským a prohlášeni za prvoletce.

Aktivity a typy na výlety můžete prolouskat na webu www.baloncentrum.eu v sekci volný čas.