DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PASAŽÉRY – SEZÓNA 2024


REZERVACE LETU ( termíny letů zveřejníme v průběhu března 2024)
Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je rezervovat místa v balonu on-line na odkaze:
https://www.balony.eu/rezervace


Zde vložíte Vaše čísla letenek, každý pasažér = jedno číslo letenky
Číslo letenky = jedná se vždy o alfanumerický kód, například 22xy012345
Po vložení letenky se Vám zobrazí termíny letů pro Váš typ letenky, pokud máte zájem o zobrazení termínů i pro jiný typ letenky, zvolte ve filtru, v nabídce „typ letu“ položku „všechny lety“ (zobrazí se Vám i termíny, které můžete rezervovat s doplatkem)
Dle počtu letenek provedete rezervaci pro daný počet pasažérů na vybraný termín. Připomínáme informaci 1 číslo letenky = 1 osoba
Před odesláním rezervace zkontrolujte prosím správnost všech údajů – telefonní kontakt v mezinárodním formátu bez mezer, platná e-mailová adresa atd.
Pokud jste rezervaci provedli správně, bude Vám do e-mailu zasláno potvrzení o rezervaci termínu. Prosíme ještě jednou o kontrolu všech údajů a seznámení se se všemi zaslanými informacemi, týkajícími se dalšího postupu a způsobu komunikace.
Pokud máte nějakou poznámku k rezervaci, například ohledně zdravotního stavu, či cokoliv důležitého, směřujte prosím tuto poznámku na e-mail: info@balony.eu Pole „poznámka“ neslouží pro informace týkající se například žádosti o zakoupení a rezervaci dalšího místa v balonu
 
V případě, že jste neobdrželi potvrzení o rezervaci, zkontrolujte prosím složku nevyžádané pošty
Rezervaci letu balonem je možné zrušit maximálně 72 hodin před plánovaným letem. Není možné se rezervovat na více termínů letů současně. V případě změny rezervace termínu se původní rezervace automaticky ruší.
Žádost o rezervaci můžete poslat také e-mailem na adresu info@balony.eu. Při e-mailové či telefonické komunikaci prosím vždy uvádějte čísla letenek, případně v e-mailové komunikaci uveďte také telefonní kontakt. Vaše e-maily budou zpracovány do 2-3 pracovních dnů, děkujeme za pochopení. Bohužel při e-mailové rezervaci Vám nedokážeme garantovat, že ve Vámi uvedeném termínu ještě budou volná místa pro Vaši rezervaci. Proto prosím, pokud je to možné, využívejte on-line letový plán, viz odkaz výše

PODÁNÍ INFORMACÍ K PODVEČERNÍMU TERMÍNU LETU:
Pilot Vás o uskutečnění nebo zrušení letu bude informovat zasláním SMS nebo telefonicky v den letu do 14:30 hod. a sdělí Vám přesné místo i hodinu srazu na let.
Pro uskutečnění letu musí být „letové počasí“ a minimální obsazenost kapacity balonu.
Náhradní termín lze rezervovat on-line téměř ihned po zrušení letu (po cca 30 minutách od obdržení informace o zrušení letu).
SOS kontakt - info před letem (potvrzení/zrušení letu)​
Pokud máte letět a pilot se Vám neozval dle informací v emailu -  odpoledne do 14:30 hod. (pro večerní let), pište SMS urgenci ve tvaru: JMÉNO, LOKALITA LETU, VAŠE TEL. ČÍSLO A ČÍSLO VAŠÍ LETENKY na +420 774 155 017.
SMS na SOS kontakt prosím zasílejte vždy až po uvedeném čase, děkujeme.
 
PODÁNÍ INFORMACÍ K RANNÍMU TERMÍNU LETU:
Pilot Vás o uskutečnění nebo zrušení letu bude informovat zasláním SMS nebo telefonicky den předem do 20:30 hod. a sdělí Vám přesné místo i hodinu srazu na let.
Pro uskutečnění letu musí být „letové počasí“ a minimální obsazenost kapacity balonu.
Náhradní termín lze rezervovat on-line téměř ihned po zrušení letu (po cca 30 minutách od obdržení informace o zrušení letu)
SOS kontakt - info před letem (potvrzení/zrušení letu)​
Pokud máte letět a pilot se Vám neozval dle informací v emailu - den před letem do 20:30 hod. (pro ranní let), pište SMS urgenci ve tvaru: JMÉNO, LOKALITA LETU, VAŠE TEL. ČÍSLO A ČÍSLO VAŠÍ LETENKY na +420 774 155 017.
SMS na SOS kontakt prosím zasílejte vždy až po uvedeném čase, děkujeme.
 
Uváděné časy srazů na let prosím uvádíme jako orientační, veškeré informace Vám upřesní pilot.
 Zde odkaz na další všeobecné informace k letu:
https://www.balony.eu/www/files/informace-pro-pasazery.pdf
 
LETOVÝ PLÁN AKTUALIZUJEME TÉMĚŘ DENNĚ, ČILI NOVÉ TERMÍNY DOPLŇUJEME DLE AKTUÁLNÍ POPTÁVKY A NA ZÁKLADĚ POTŘEBY TERMÍNŮ PRO JEDNOTLIVÉ LOKALITY
 
VÁŽENÍ PASAŽÉŘI, RÁDI VÁM ZODPOVÍME VEŠKERÉ DOTAZY ČI BUDEME NÁPOMOCNI S REZERVACÍ.
POKUD BYSTE SE Z DŮVODU OBSAZENÍ TELEFONNÍCH LINEK NEDAŘILO SPOJIT SE S NÁMI TELEFONICKY, PROSÍME VÁS O ZASLÁNÍ E-MAILU (OPĚT PROSÍME O UVEDENÍ ČÍSLA VAŠÍ LETENKY A KONTAKTNÍHO TELEFONU) NA ADRESU: info@balony.eu