Reklamní let balónem

Balon jako nosič Vaší reklamy

Přelet balónu nad městem nebo vesnicí nikde neunikne pozornosti obyvatel, kteří si balón nad jejich hlavou vyfotí nebo natočí a následně posílají nebo ukazují fotografie svým přátelům a šíří tak dál nenásilnou formou reklamní sdělení, které nese balón na svém obalu.

Velkou devizou této investice je, že Váš balón může být ve vzduchu aniž byste platili náklady na provoz, ty platí pasažéři, kteří si zakoupí letenku na vyhlídkový let. Proto je horkovzdušný balón skvělým a velmi efektivním reklamním médiem. Pokud si chcete pořídit vlastní balón nebo se Vaše firma chce zařadit mezi firmy, které se mohou pochlubit takovou prestižní záležitostí jako je horkovzdušný balón v designu a s logem Vaší společnosti, obraťte se na nás. Rádi Vám nabídneme spolupráci při koupi či provozování balónu.  Připravíme pro vás výběrové řízení na dodavatele balónu ze tří největších evropských výrobců.

Propagační vzlety či reklamní lety balonem s transparentem

Na horkovzdušný balón je možno připevnit transparent o velikosti až 40 m2 nebo transparent na koš o velikosti 2 m2.

Cena reklamy na balonu

Cena takových vzletů se pohybuje cca 16 000,- až 24 000,- Kč za let.

Na konkrétní akci Vám rádi připravíme cenovou kalkulaci. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 572 547 183 nebo e-mailem na info@balony.eu

Výrobci balónů

Buďte první a před Vaší konkurencí!

Fotogalerie

BalonCentrum Břestek


PřihlášeníRegistrace


Novinky z letu balónem

4.5.2017

Vyfoť se s autobusem BALONY.EU a získej slevu na nákup letenky v hodnotě 300,- Kč/letenka. Naše autobusy můžete aktuálně potkat v Uherském Hradišti, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

29.4.2017

Termín 3.6.2017, Karlštejn podvečer je již plně obsazen, možnost rezervace na ranní lety!

18.4.2017

Aktuálně jsme pro vás vypsali nové termíny s místem odletu v lokalitách České Budějovice a Hradec Králové.

20.2.2017

Zahajte novou balonářskou sezónu spolu s námi! V rámci akce BALONY.EU TOUR 2017 jsme pro vás připravili výhodné ceny letenek do velkých pasažérských balónů pro 12-24 pasažérů.

6.2.2017

Překvapte letos svou partnerku nebo partnera krásným dárkem a darujte romantický let pouze pro Vás v okolí hradu Buchlova s ubytováním na 1 noc včetně snídaně a romantické večeře při svíčkách v penzionu s restaurací BalonCentrum Břestek.

Zobrazit všechny novinky

Doporučujeme

Dárkový certifikát ještě dnes

Pokud chcete překvapit své blízké dárkem ještě dnes, můžeme Vám zaslat dárkový certifikát ihned v elektronické podobě.

 

Dárkový certifikát

 

Naše společnost je členem ČBS

 

  Český balonový svaz

Akceptujeme tyto platební karty

 

Video z letu balónem

 
Košík: 0,-