Proč let balónem s Balony.EU

Záruka kvality služby - počet prodaných letenek

Každoročně se v našich balónech svezou tisíce spokojených pasažérů v České republice a na Slovensku.

U nás si můžete vybrat balon, ve kterém poletíte

Chcete-li letět v menším balónu pro 4 až 6 pasažérů přihlašte se na let v menším balónu nebo požádejte o naplánování letu menším balónem  pouze pro Vás. Chcete-li ale letět první třídou a již během letu si vychutnat vychlazené šampaňské, pivo nebo nealko nápoje, přihlaste se na let se stewardem na palubě v největším balónu FIRST CLASS v České a Slovenské republice.

Nové moderní balony

Naše balóny jsou nové a jsou vybaveny moderní technologií. Provozujeme 10 horkovzdušných balónů viz. sekce naše balóny.

Balon First Class a BALONY.EU BALONY.EU II a BALONY.SK Balon Radějov

Velké a prostorné koše

V našich nových balónech může letět až  24 pasažérů + pilot - balon First Class, ale i při tomto počtu pasažérů budete mít v koši dostatek místa. V našem pohodlném koši se specialní kójí pro pilota a láhve s odděleným prostorem pro pasažéry budete mít klid na popíjení šampáňa :).  A s největší pravděpodobností poletíte v koši při ještě menším počtu pasažérů a tedy budete mít daleko více prostoru než u menších balónů při 4 pasažérech. Standardně totiž plánujeme lety velkých pasažérských balónů na maximální obsazenost balónu o 1 až 2 pasažéry méně, než je možno do balónu vzít. Na maximální počet pasažérů letíme pouze pokud si nás na takový počet objedná samostatná skupina lidí, kteří chtějí letět v takovémto počtu a jsou rádi, že mohou letět všichni dohromady v jednom balónu a samozřejmě to je pro ně i více finančně výhodné. Ale i při tomto maximálním počtu pasažérů máte dostatek místa, více než v menších balónech např. pro 4 pasažéry. Výrobce balónů musí totiž dodržet předpis na minimální prostor pro každého pasažéra v koši balónu.

Koš First Class

Létáme na čistý propan

Díky vlastnímu podzemnímu zásobníku létají naše balóny na čistý propan. Hořáky mají při použití čistého propanu větší výkon, než při použití běžně dostupného propan-butanu. Od roku 2009 má naše společnost na Baloncentru svůj vlastní podzemní zásobník na propan.

Garance letu s naší společností

Pokud si koupíte letenku u nás, nemůže se Vám stát, že nakonec poletíte s jinou společností, o které nemáte žádné informace ani ověření všech platných oprávnění k provozu.

Systém rezervace

Pro ty, kteří nemají objednaný celý balón pouze pro sebe a chtějí to mít jednodušší při komunikaci a plánování svého letu, máme pro Vás možnost jako jediný provozovatel, sledovat námi vypsané lety na internetu a pokud se Vám bude zamlouvat místo startu, termín a čas letu, můžete si rezervovat svůj let velmi jednoduše online na internetu nebo zavoláním na naši informační zelenou linku. Ale pokud se Vám žádný termín ani místo nezamlouvá, můžete si samozřejmě požádat o vypsání termínu a místa startu dle Vašeho přání. A protože máme nejvíce prodaných letenek a provozujeme nejvíce pasažérských balónů, je velmi vysoká pravděpodobnost naplnění Vašeho letu.

Praxe, zkušenosti a bezpečnost

Naši piloti mají velké zkušenosti, stovky nalétaných hodin a hlavně naprosto bezškodný průběh na majetku a zdraví pasažérů či třetích osob za celou dobu 20-ti let provozování balónového létání a pasažérských vyhlídkových letů.

Nejpříznivější cena letenky na trhu

Naše cena za letenku je nejpříznivější na trhu, bereme-li v úvahu  ceny pouze certifikovaných provozovatelů, kteří mají všechna potřebná oprávnění a zákonná pojištění svých balónů. Naše oprávnění na letecké práce najdete v sekci dokumenty ke stažení.

Informace kdykoliv a zdarma

Naši asistenti Vám rádi sdělí veškeré aktuální informace kdykoliv na naší bezplatné informační lince 800 BALONY.

Zázemí a stabilita

Naše společnost je dlouholetým provozovatelem vlastnící 10 horkovzdušných balónů.  Od ledna 2012 máme nové sídlo společnosti www.baloncentrum.eu. U nás se Vám nemůže stát, že Vámi zakoupenou letenku nakonec  nevyužijete, protože společnost nebo agentura, u které jste letenku zakoupili, mezitím zanikla.

BalonCentrum - penzion - restaurace

Za podpory evropské unie jsme vybudovali BalonCentrum v obci Břestek u Buchlovic. Od ledna 2012 provozujeme penzion s restaurací přímo na startovní ploše. Svůj let balónem si můžete naplánovat jako rodinný výlet na více dnů a spojit například s návštěvou hradu Buchlova nebo si vyberete další tipy na výlet z BalonCentra. Při čekání na start balónu si budete moci dát šálek kávy a po romantickém letu balónem v okolí hradu Buchlova přijde vhod dobrá večeře. To vše Vám nabídne naše BalonCentrum www.baloncentrum.eu

BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek Restaurace BalonCentrum Břestek Ubytování BalonCentrum Břestek Ubytování BalonCentrum Břestek Ubytování BalonCentrum Břestek


PřihlášeníRegistrace


Novinky z letu balónem

28.7.2016

Naše posádky se zúčastní balónové fiesty na Lipně. Fiesta bude probíhat v termínu 15-17/09/2017. Pojďte se proletět s hlavou v oblacích spolu s námi v této krásné lokalitě.

30.6.2017

Naše značka BALONY.EU je od 28.6.2017 chráněna ochranou známkou úřadem průmyslového vlastnictví.

30.6.2017

V případě příznivého počasí je dnes v 19:00 naplánován start velkého balonu. Startujeme od BalonCentra ve Břestku.

4.5.2017

Vyfoť se s autobusem BALONY.EU a získej slevu na nákup letenky v hodnotě 300,- Kč/letenka. Naše autobusy můžete aktuálně potkat v Uherském Hradišti, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

29.4.2017

Termín 3.6.2017, Karlštejn podvečer je již plně obsazen, možnost rezervace na ranní lety!

Zobrazit všechny novinky

Doporučujeme

Dárkový certifikát ještě dnes

Pokud chcete překvapit své blízké dárkem ještě dnes, můžeme Vám zaslat dárkový certifikát ihned v elektronické podobě.

 

Dárkový certifikát

 

Naše společnost je členem ČBS

 

  Český balonový svaz

Akceptujeme tyto platební karty

 

Video z letu balónem