Napsali jste nám ...

Bolo to krásné, radostné a výborné! Velmi sa nam to páčilo. Nech sa Vám darí!

Adrian Galad

Ještě jednou díky za úžasný zážitek, nádherný přelet Dívčího hradu a přistání jako polibek Zemi ?

Baron Miloslav ze Zaječí

Dobrý den, dne 7.10.2017 odpoledne jsme letěly balonem z Břestku a chtěli bychom vám poděkovat za překrásný zážitek.

Jana Blahová a spol.

Nádherný zážitek, vynikající pilot pan Petr Havala pěkné počasí a dobrá osádka - to všechno vytvořilo SUPER zážitek. Děkujeme.

Baronka Jarmila a Baron Josef Z Veřovic

Dobrý den, děkuji za nádherný zážitek. Moc se mi let líbil, bylo to nádherné.

S pozdravem

Lucie Kaslová :-)

Dobrý den, my děkujeme za krásný nezapomenutelný zážitek,který udělal naší babičce oslavenkyni obrovskou radost. Já, dcera, teta a babička jsme si to moc užili.Od začátku letu po přistání to nemělo chybu.

Skvělý letecký tým s bezvadným výkladem. Takový zážitkový dárek doporučuji všem.

S pozdravem

Lada Fialíková

Dobrý den, rada bych vám poděkovala jménem mých rodičů baronky Daniely z Přibic a barona Stanislava z Přibic za profesionální přístup , nezapomenutelný zážitek a nádherný let 24.8.2017 v 18.30.

Přeji Vám mnoho spokojených pasažérů.

Pavlína Chudějová

Dobrý den, my děkujeme za bezvadný zážitek a chceme pilotovi Honzovi poděkovat za to, že přistání bylo opravdu měkké a bezva zábavu během přípravy i letu.

Krásný den

Radka a Jára

Chci Vám poděkovat za nádherný zážitek. Dlouho jsem si přála letět balonem. Mám ráda pohled z výšky od dětství. Teď se mně přání splnilo, díky Vám všem. Zvlášť děkuji pilotu balonu Panu Liboru Staňovi a vlastně celé posádce. Na všech záleželo, aby let dopadl, jak dopadl. Opravdu krásně a příjemně.

Děkuji

Božena Šáchová

Dobrý den, moc děkuji za hezký zážitek v letu s balonem, který jsme absolvovali Českém Krumluvě s panem Švehlou, který byl perfektní a ve všem moc ochotný.

Je to opravdu dobrý pilot.

Hezký den.

Radomil Ton

Dobrý den, děkuji za fantastický let balonem, splnění snu.

Děkuji

Borýsková

Dobrý den, i já děkuji za krásný a bezpečný let za vyčerpávajíci odpovědi našeho užastného pilota pana.Tomáše Trčky. Hladké přistání a pěkný obřad. Moc děkuji.

S pozdravem Baronka Dana z Měnan

Děkujeme za určitě velký životní zážitek! Naše spokojenost veliká, Vaše organizace výborná, pilotovi pochvalu za jeho profesionalitu! Vřele doporučujeme!!!

S pozdravem Ranochovi

Dobrý den, i když vlastní realizaci letu balonem předcházelo mnoho pokusů, tak se čekání vyplatilo. Chceme tímto poděkovat pilotovi balonu panu Ondřeji Kostrhunovi za nevšední zážitek z letu dne 26.6.2017, za příjemnou náladu v baloně, ochotu odpovídat na někdy i všetečné otázky a bezpečný let včetně přistání.

S pozdravem
Baron Jiří a baronka Helena z Domaslavic

Vážení, ještě jednou touto cestou děkujeme za nevšední a krásný zážitek při letu balónem dne 8.7.2017 v ranních hodinách. Pilot a velký pan baron Jaroslav z Uherského Ostrohu povýšil let balónem na něco neskutečného, nejenže byl po celou dobu letu vtipný a příjemný, ale také nám několikrát předvedl, jak tuto vášeň pro balóny perfektně ovládá. Vyšlo nám počasí, přistání bylo více než měkké a dobrá nálada vydržela od startu až do předání jmenovacích dekretů pro naše osoby.

Přejeme všem z BalonCentra Břestek další tisíce spokojených zákazníků a nalétaných hodin. Děláte to výborně, dělejte to takto dál:).

S pozdravem

Baronka Dagmar z Popovic a Baron Pepa z Popovic:)

Děkuji za příjemný a bezpečný let. Let s vašimi piloty pro mě byl nezapomenutelný zážitek.

Vřele vaši firmu doporučím svým přátelům a známým.

Přeji mnoho šťastných a úspěšných letů.

Marie Sedláčková

Dobrý den, včera jsem se zúčastnil letu Vašim Balonem - Pálava z Horních Věstonic a rád bych Vám poděkoval za vyjímečně krásný, z kategoeie nezapomenutelných, zážitků. Čekání na příznivé počasí (vítr) se opravdu vyplatilo. Pilot i stevard v jejichž rukách byla naše radost z nádherného a bezpečného letu zasluhuje můj obdiv a úctu k velmi profesionální úrovně pilotáže a vstřícného příjemného přístupu ke klientům. Jsem opravdu nadšený a rozhodně si tento zážitek s Vaší společností v budoucnu zopakuji. Ještě jednou Vám, pilotovi a stevardovi mnohokrát děkuji za nevšední zážitek.

S přáním mnoha a mnoha spokojených klientů Váš obdivovatel

Jan Málek

Dobrý den, během včerejšího dne jsme s rodinou navštívili BalonCentrum v Břestku, kde se moji rodiče účastnili letu balónem. Dle jejich slov, původní strach brzy po startu opadl a dostalo se jim tak nezapomenutelného zážitku, za což Vám velmi děkuji! O to větší zážitek to pro ně byl, když ještě nikdy neletěli. Nadšeni jsme byli také z celého areálu v Břestku, rádi se zde budeme vracet :).

Jakub Petráš

Dobrý den, moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek. Bylo to naprosto skvělé! Určitě jsme neletěli naposled :) Velké díky patří pilotovi Ondrovi!!!

Baronka Lenka z Domaslavic a Baron Roman z Domaslavic

Dobrý den, ráda bych poděkovala jménem svým, mého manžela a tatínka za skvělý včerejší let. Pro manžela a tatínka to byl neskutečný zážitek. Vše klaplo na jedničku a za to vše se vděcí skvělé práci pana pilota Kováře a jeho kolegy. Opravdu skělá práce. Je vidět dílo profíků. Byl to zažitek i pro mě, i když jsem neletěla.

Ještě jednou děkujeme. Bylo nám ctí s vámi letět.

S pozdravem za všechny

Andrea Bartíková

Dobrý den, ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek.

S pozdravy
Věra Doleželová

Ještě jednou moc děkujeme bylo to úžasné, hlavně poděkování pilotovi a ostatním co se o nás perfektně starali. Doporučíme přátelům.
Lenka Zapletalová

Zdravíme všecky vzduchoplavce z Břestku. Byli jsme maximálně spokojení s přístupem, letem, přistáním a vlastně vším. Děláte to moc dobře, věřím, že jsme neletěli naposled a dáme vědět všem našim známým. Přejeme mraky spokojených zákazníků, dobré počasí a sťastná přistání! Jste zkrátka profíci a tak to má být.

Michal a Danka, Staré Město, Baroni ze Žeravic

Dobrý den, včera jsme absolvovali náš první let balonem a jsme velmi spokojení a moc se nám to líbilo.
Přednostně chceme říct, že pilot p.Kovář se nám moc líbil, vše co jsme chtěli vědět nám ochotně vysvětlil.
Moc pěkný zážitek a určitě budeme doporučovat dále.

Antonín Schneider

Dobrý den, za svého otce, syna a jeho přítelkyni velmi děkuji za nevšední zážitek a za přístup a vstřícnost Vašich zaměstnanců.
Přeji Vám ve vzduchu mnoho šťastných zákazníků.

Šárka Hlaváčová

Děkuji moc za nádhnerný let, opravdu nezapomenutelný zážitek a to i díky naší posádce. Jste prostě skvělí! :-)

Zdraví Leona Čechová

Dobrý den i já Vám děkuji za nádherný let a hlavně úžasný přístup a jednání. Přeji Vám Všem co se podílejí na organizaci a přípravu letu mnoho bezpečných letů. O Vašich službách jsme informovali i známé kteří se rozhodli s Vámi letět. Přeji Vám mnoho štěstí a ještě jednou děkuji.

Jana Remiašová

Děkuji za krásný zážitek s příjemným, profesionálním pilotem panem Kovářem.

Anna Blahová

Dobrý večer, moc děkujeme za krásný zážitek!! Rodiče byli moc spokojeni. Počasí dokonalé, bezva kolektiv a vaše milá péče udělaly své...ráda doporučím dál.

Pěkný víkend a ještě spousty úspěšných letů přejeme!!!

Šaratovi

Let byl nádherný, pilot příjemný, vstřícný a profesionální přístup k účastníkům, perfektní let. Budu doporučovat.
Nulíčková H.

Dobrý den, jsme rádi, že jsme mohli zažít tak nádherný let díky vaší společnosti a zejména panu pilotovi Liboru a paní stevardce Věrce skláníme obdiv a díky ještě jednou. Přejeme mnoho bezpečných a klidných plaveb vzdušným mořem.

S pozdravem

baron Zdeněk a baronka Mirka (Suralovi)

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému realizačnímu týmu za krásný, úchvátný, nádherný a dokonalý zážitek při letu balónem 26.5.2017. Děkujeme za profesiální přístup pana Kováře a jeho kolegy, za super vzlet a úžasné přistání.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Markovi, Baroni ze Zlobic

DOBRÝ DEN, VČERA 3.6.2017 JSME USKUTEČNILI VYHLÍDKOVÝ LET BALONEM NAD KARLŠTEJNEM. DĚKUJEME ZA SKVĚLÝ ZÁŽITEK. PAN PILOT KOVÁŘ BYL PERFEKTNÍ VZLET - PŘISTÁNÍ, UŽASNÉ. KAŽDÉMU DOPORUCUJEME. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME

KOŠATOVI

Dobrý den, děkuji vám za nádherný zážitek! Užila jsem si let od prvního fouknutí až do hladkého přistání. Děkuji za profesionální a milý přístup všech zaměstnanců. Poletím zas!!!

Jitka, teď už baronka :)

Dobrý den, v neděli 28. 5. 2017 jsme se účastnili letu balonem nad Pálavou. Pilotem byl Ondřej Kostrhun. Celá akce byla super, úžasný zážitek, velká pochvala pro pilota (příjemný, sympatický, ochotný, zkušený). Určitě doporučíme!!! Přejeme hodně šťastných letů a přistání!!!

Baronka Denisa a Baron Patrik ze Sokolnice.

Dobrý den, i my děkujeme za krásny zážitek z letu balonem. Byli jsme se vším nadmíru spokojení.

Vlastimil Vrána

Dobré ráno, v pátek 26.5.2017 jsem měla možnost letět balonem, letělo nás 20. Byl to můj sen si někdy vyletět a podívat se na svět s té ptačí perspektivy a má dcera mně ho splnila. Byl ne nepopsatelný zážitek a nádherný výhled. Užívala jsem si to naplno a můj sen byl splněn na 100%.

Díky našemu pilotovy, který nám dal k tomu krásny výklad a pěkné přistání.

Ještě jednou velké dík a plno dalších spokojených lidí.

P.S. Uvolnit se a přijít na jiné myšlenky – doporučuji let balonem.

Pěkný den Vám přeje,

Baronka Iveta s Domanína

Dobrý den, srdečně zdravíme pilota a stevardku z pondělního letu a chtěli bychom moc poděkovat za luxusní zážitek z letu balonem. Velký dík patří také za to, že let byl umožněn i našemu synovi Jonášovi, přesto, že nebyl domluvený předem. Je z letu balonem naprosto nadšený a prý si to určitě ještě někdy zopakuje! Jak jinak, než s Vámi! Všem Vás vřele doporučíme!

Krásný den a spoustu dalších vydařených letů.

Jonáš, Irena a Jiří Filoušovi

Dobrý den, také děkuji za krásný let a super přistání na fotbalovém hřišti. Všichni jste byli skvělí!

S pozdravem

Baronka Lucka z Ludgeřovic

Dobrý den, děkuji moc za krásný podvečer a nádherný zážitek. Přeji vám všem hodně dalších úspěšných letů a spokojených zákazníků.

Baron Karel z Kozlovic

Vážení, děkuji pilotovi p. Koupovi a jeho spolupracovníkům za nevšední zážitek při letu balonem dne 24. září na Konopišti.

Přeji Vašemu týmu, aby všechny Vaše lety byly klidné a se šťastným přistáním.

S pozdravem

Lenka Matušíková

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat, byl to ohromný zážitek, pro mě dárek od synů, který se skutečně vydařil. Počasí úžasné, příjemný pan pilot, pro mě bylo vše super. Zážitek na celý život.

Zdraví Vás baronka Pavla z Lounína

Dobrý den, děkuji za báječný zážitek, moc se mi ten let líbil, byla jsem maximálně spokojená.

S pozdravem

Hana Salaquardová

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za let uskutečněný dne 31.8.2016 z letiště v Kunovicích. Přestože jsem letěl už potřetí, zážitek to byl intenzivní a navíc byl umocněn hromadným startem a letem balónů z důvodů konání balónové fiesty a balónového mistrovství. I když jsme nakonec museli startovat z náhradního místa, byl přesun do Kunovic díky perfektní organizaci bezproblémově zvládnut. Také byla radost pozorovat jednotlivé týmy balónářů při přípravě balónů před startem a během letu. Náš pilot pan Jarek Staňa nás i se stevardem profesionálně a elegantně provázeli celým letem a konečné přistání "jako do peřin" toho bylo důk azem. Pro prvoletce byl křest a povýšení do šlechtického stavu pověstnou "třešničkou na dortu" a vyvrcholení neopakovatelného zážitku. Přeji všem ve Vašem týmu jen samé úspěšné lety a mnoho spokojených pasažérů, kteří se k Vám budou rádi vracet.

S přáním hezkého dne

Martin Petrůj

Děkujeme za krásný zážitek, pan Havala super. Kněžny Eva a Jindřiška, knížata František a Svatopluk, všichni z Polanky.

Dobrý den, Také MOC děkuji za SUPER zážitek!!!

S pozdravem

Martin Jež

Dobrý večer, velice Vám jménem sestry Benigny, baronky od Berouna, děkujeme za milý a bezbečný let. Děkujeme také za milé přijetí pilotem a řidičem. Nikdy na tento zážitek nezapomeneme.

Sestry alžbětinky

Dobrý deň, chceme sa poďakovat za krásny a príjemný zážitok, pekný deň

S pozdravom

Mussakova

Dobrý den, letěli jsme v podvečer z Plzně a ráda bych touto cestou poděkovala za naši celou skupinu za nádherný zážitek a především za vysokou profesionalitu celého vašeho týmu, hlavně pilota pana Havaly a slečny Vlasty.

Ještě jednou díky a zdraví

hraběnka Ludmila ze Zruče

Dobrý den, moc, moc děkujeme (i dcera), za úžasný zážitek, příjemný přístup a obohacení našeho všedního života...

Jana a Nikola Čadovy

Děkujeme, byl to úžasný zážitek. Určitě doporučíme dál!

Baron Zdeněk a baronka Libuše u Uherského Ostrohu:)

Dobrý deň, rada by som Vám vyslovila poďakovanie v mene svojom i mojej mamy za nezabudnuteľný zážitok pri lete balónom 1.9., perfektnú organizáciu, profesionálny výkon pilota (p. Staňa) a milú spoločnosť stewardky.

Prajem veľa spokojných zákazníkov a iba šťastné lety!

S pozdravom

Žofia Jedličková a Mária Kelemenová, barónky zo Starého Města

Dobrý den, bylo to krásné a byli jsme nadšeni. Děkujeme.

Věra Machová

Dobrý deň, v piatok sme mali vydarený let zo Smoleníc. Ďakujem. Moje osobitné poďakovanie patrí pánovi Hojsíkovi -vynikajúcemu pilotovi a sprievodcovi za vytvorenie príjemnej atmosféry.

S pozdravom

Adriana Michálková

Dobrý den, rád bych poděkoval za náš pěkný první let balónem s pilotem Martinem Koupou. Profesionální, ochotný a hlavně je vidět do létání stále nadšený pilot.

Děkujeme a budeme doporučovat

Petr a Renata Mrázovi

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za super let balónem z Fryčovic nad Hukvaldy a následné hladké přistání v Palkovicích. Byl to nezapomenutelný zážitek a jsme strašně rádi, že jsme mohli s Vašim týmem vzlétnout k oblakům. Tento zážitek jsme si nadělili k výročí naší stříbrné svatby.

S pozdravem a přáním dalších spokojených vzduchoplavců

Minarčíkovi

Dobrý den, děkujeme za úžasný zážitek. Letělo se nám s vámi náááádherně, jste prima parta. Určitě ještě vaše služby využijeme, chtěla bych koupit let pro děti k Vánocům.

Hezký den přejí Jarmila a Jirka, hrabata z Bukové:-)

Dobrý den, děkuji celému týmu za krásný zážitek, pilotu Jaroslavu Staňovi za dokonalý let s měkkým přistáním. Večerní let má své kouzlo.

Možná si to zopakujeme a vyzkoušíme východ slunce.

Ještě jednou velké díky.

Manželé Tylečkovi

Dobrý den, posílám poděkování za let balónem který se konal 14.8 v neděli! Byl to opravdu krásný nezapomenutelný zážitek, věřím že nebyl poslední!

Děkuji a jsem s pozdravem

Petr Štrobl

Děkuji za neuvěřitelný zážitek:-) Bylo to naprosto dokonalé ... ke všemu jsem letěla na svůj svátek ... takže bomba příště letím zase!:)

Děkuji a přeji krásný den

Baronka Hana ze Stříbrnic

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za krásný let. Velmi příjemný pilot, krásný den to byl.

Děkuji

Katka Langrová

Dobrý den, děkujeme za perfektní tři dny a krásný zážitek. Odjížděli jsme nadšeni. Dlouho jsme nezažili tak ochotný a příjemný personál.

S pozdravem

Gatnarová

Děkujeme za neobyčejný životní zážitek. Naše poděkovaní patří také panu Bittnerovi, pilotu balonu za příjemný let a měkké přistání.

Spokojení zákazníci Dratvovi.

Dobrý den pane Soviš, včera jsem s taťkou absolvovala let balonem. Je to neuvěřitelný zážitek. Musím říci, že jsme ani nečekali, že se nebudeme bát a cítili jsme se bezpečně. Bylo to opravdu moc krásné. Děkujeme i pilotovi se stevardem a dalšímu personálu. Vše proběhlo hladce a bylo to příjemné. Jsme moc spokojeni.

Ještě jednou díky a naschledanou.

Romana Hrabáková

Dobrý den, chtěla bych Vám alespoň tímto mejlíkem poděkovat za užasný zážitek včera let z Konopiště a moc pochválit pana pilota, stevardku Vlastičku a celý pozemní tým za jejich perfektní práci Všem velký dík.

Hezký den L. Fousova

Dobrý den, protože jsme byli minulý týden u Vás v Břestku a měli objednaný i let balonem přeložený z pondělního podvečera na úterní ráno, posílám jako poděkování ještě i naše obrázky a videa z letu.

Velitel a pilot balónu nás „oslovil“ stejně jako let samotný a při přejezdu do Břestku z Hradčic Vaše povídání o přeletu Alp. Poděkování platí i pro celý obslužný personál, který se o nás vzorně staral.

Srdečně zdraví a dobré počasí k dalším letům přejí

Baronka a baron Eva a Jiří z Hradčic (Honovi)

Dobrý den, píši pár řádků, protože jsme díky Vaší společnosti prožili hezký zážitek při privátní vzduchoplavbě (letu) balonem.

S pilotem panem Petrželou a jeho asistentem jsme společně připravili balon k letu. K obloze jsme se vznesli 22.5.2016 v ranních hodinách za ideálních letových podmínek a tak mimo jiné zajímavosti jsme zhlédli i rodnou vísku. Po necelé hodině jsme přistáli.
Díky dovednosti pilota jsme velmi lehce dosedli na travnatý pás u silnice, nebýt fotodokumentace tak asi nikdo neuvěří.
Všem vřele doporučuji tuto možnost pohybu vzduchem. Od této chvíle tvrdím, že snad není lepšího pohledu na zemi.

Zdraví Drahoslav křtěný Baron ze Želetic s rodinou.

Dobrý den, píši Vám, že jsem byla z celého letu nadšená i včetně konečného balení balónu, Vašeho povídání a křestu. Už jsem přeposlala odkaz dalším lidem a budu Vás vřele doporučovat.

Pěkný den a spoustu dalších příjemných letů Vám přeje

Baronka Iwa z Vřesiny :-)

Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem kteří připravili a zorganizovali let balónem OK-8882, který se uskutečnil 19.5.2016 v Ostravě. Kdo to nezažil neuvěří, že tak něco nádherného a jedinečného existuje, ta nespoutaná volnost pohybu a úchvatné pohledy na svět, který nás obklopuje.
Jsem rád, že jsem se mohl zúčasnit letu s tak skvělou posádkou a cestujícími. Nikdy bych nevěřil, že podlehnu kouzlu balónového létání, ale stalo se. Za to vřelé poděkování Vám.

Baron Alexandr z Vřesiny

Dobrý den, pane Staňo, ještě jednou velice děkujeme za neopakovatelný zážitek! Velice si vážím vašeho profesionálního a současně lidského přístupu, v dnešní době žel již spíše ojedinělého.
Určitě se u vás, v Břesteku, ještě před svatbou zastavíme:)

Příjemný den, Jakubec K.

Vážení a milí,velice Vám děkuji za nádherné zážitky a profesionální přístup při dnešním letu balonem z Ostravy,přistání ve Fryčovicích.Mám nádherný zážitek na celý život.Všem Vám přeji mnoho úspěchů a skvělých proudů :-)))dobré nálady a zážitků.Všem Vás budu doporučovat.

S úctou a díky Baronka Jarmila z Fryčovic:-)))

Dobrý den. Především nám dovolte, abychom Vám poděkovali za skutečně neskutečně náherný zážitek. Nikdy jsme nemysleli, že let balonem může být tak nádherný zážitek. Letěli jsme s vámi 30.4.2016 a pohled z balonu na kraj, kde jsme prožili mnoho krásných chvil a je to naše srdeční záležitost. Pohled na Buchlov a Brdo ze vzduchu je pro nás nezapomenutelný. Ubytování v Břestku je rovněž velmi příjemné, personál ochotný a vůbec.... :-)

Měli bychom zájem o let z Ostravy pro rodiče, kteří jakmile viděli fotky, tak po ničem jiném netouží. Pokud máte nějaký plánovaný, pak prosím o info :-)

Děkují ještě jednou manželé Rippovi

Želám pekný deň, chcem sa srdečne poďakovať celému "BALÓNOVÉMU TÝMU" a zvlášť pilotovi MARTINOVI KOUPOVI za krásny zážitok. Bolo to pre mňa skvelé, nádherné a verím, že opakovateľné...:)
Prajem vám, nech sa vám darí rovnako v osobnom živote aj v lietaní.

Zo srdca, Ľubica Šalagová

Dobrý deň, stále v sebe mám ten nezabudnuteľný zážitok ktorý ste zorganizovali 27.2.2016. Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEEEEEM.

Pozdravuje

Sekera Milan

Dobrý den, chtěl bych poděkovat vaší společnosti za parádní organizaci při provozování letů balónem. Měl jsem možnost letět 18. září z Karštejna a byl to pro mě zážitek, který ve mě zanechal krásnou vzpomínku.
Let jsem obdržel jako dárek a náležitě si to ve velkém balónu pro 12 lidí užíval.
Natočil jsem se synem velmi nádherné video, jak z příprav letu, samotného letu, ale i závěrečného pasování na barony.

Děkuji pilotovi, který se o nás staral a cestu nám zpříjemnil svým úžasným lidským přístupem, vtipem, ale i velkou zodpovědností.

Přeji, aby takové firmy jako je vaše, neměly nouzi o lety a přeji vám hodně nádherných zážitků.

Jan Sál

Dobrý den, touto cestou děkujeme za skvělý zážitek a profesionální vykonání letu milému pilotu Jarkovi a dalším členům.
Byl to pro nás silný zážitek, vše se povedlo na 100% včetně skvělého přistání.

Rádi vás doporučíme dále našim přátelům.

S přáním milého dne

Šárka Kahánková, Albrechtice

Velký dík panu pilotovi Jaroslavu Staňovi a jeho milé stevardce Lence za krásný zážitek, příjemný a špičkový let, který jsme s přítelem absolvovali 21.8.2015. Velká poklona!

S pozdravem

Červinková Lenka a Ivan Šesták

Pane Soviši, dobrý den, chtěla bych Vám všem moc poděkovat za ten krásný včerejší let balonem z Bouzova. Já jsem měla napřed trochu obavy, možná strach, ale pak jsme byli s manželem velice spokojeni. Všichni, kteří nám ten let připravili, samozřejmě hlavně pro nás nejdůležitější osoba - pilot, byli úplně úžasní, nálada byla výborná a všichni jsme přežili - prostě nemělo to chybu !!! :-)

Takže ještě jednou Vám všem velice děkujeme za krásný zážitek.

S pozdravem

Dvořáková H. s manželem

V neděli jsme absolvovaly vyhlídkový let nad Ostravou a chceme ještě jednou poděkovat za nevšední a úchvatný zážitek. Moc se nám to líbilo,viděly jsme předtím video,ale to se s vlastním prožitkem nedá srovnat! Určitě si ještě jednou rády zopakujeme!

Baronka Anna a Irena z Hlučína

Děkujeme za krásný zážitek z našeho letu balonem 9.8.2015 v Českém ráji,bylo to neuvěřitelné,asi to píše každý,ale dojem se musí předávat aby jste věděli,že děláte mnoha lidem radost.
kdyby náhodou jste pojali nápad a zkusili Třeboňsko tak baron Miloš z Kdanic a baronka Daniela z Kdanic letí určitě!!!!!
Hodně šťastných úsměvů po přistáních.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat celé posádce letu, který se uskutečnil v Olomouci. Přestože počasí nám nebylo zprvu příznivě nakloněno, posléze si dalo říci a my všichni pasážéři jsme si prožli krásný, klidný a nezapomenutelný zážitek z letu a hladké přistání a to i díky profesionálnímu přístupu celé posádky.

Přeji Vám všem pěkný den a mnoho spokojených pasažérů.

Martin Petrůj

Dobrý den, dovolte mi Vám poděkovat za vynikající zážitek z letu Vaším balonem dne 2.srpna 2015 ráno v Českém ráji mezi Mladějovem a Modřišicemi. Všechno probíhalo jak na drátku, výborný pilot se svým doprovodem, líbilo se mi vše. Nejdřív to byl jen nezvyklý dárek k jibileu, ale nakonec se mi dokonale splnil další dětský sen. Přeji Vám mnoho dalších spokojených vzduchoplavců.

Jaroslav Auterský

Nejsem milovníkem výšek a pohled ze štaflí při malování mi lehce zamotává hlavu. Když jsem na louce za penzionem v Břestku viděla nafukovat obrovský balon, s nímž jsem měla letět, cítila jsem srdce až v krku: Bože, to nedám! Jako klíště jsem se přisála do rohu koše a v duchu se loučila se svými nejbližšími. A pak jsme začali stoupat a moje tělo křičelo: Vyskoč, dokud je čas! Dýchala jsem hluboce do břicha, s pohledem upřeným do oblak. První pohled šikmo dolů mi roztřepal nohy, a tak jsem zavřela oči. Ale cosi silnějšího mne nutilo je znovu otevřít, až jsem si uvědomila, že všechno napětí je pryč. Hebké koruny stromů lesů pod námi vzývaly k pohlazení, střechy domků připomínaly rozházené korálky, jež tu zbyly po zapomenuté dětské hře. A lány obilí, v nichž se skvěly všechny stopy, jež zasáhly do žlutavého koberce. Díky HD kvalitě můžeme denně sledovat na obrazovkách exotické živočichy, ale nic se nevyrovná pohledu na živou srnku, jež ladně kličkuje krajinou tak blízko vás! A nakonec mávající lidé, jež jsou vám paradoxně bližší, protože přátelští, a vy si uvědomíte, jak krásnou planetu obýváme, jak málo se snažíme objevovat denně její kouzlo, jak často utrácíme náš drahocenný čas utápěním se v balastu zbytečností, a přitom ona je stále tu, pokorná, připravena nás nasytit navzdory našemu krutému zacházení.
Nasedněte do balonu a leťte! Nechte se unášet prouděním vzduchu, pusťte se všeho, na čem lpíte, opíjejte své oči přetížené tisícerými obrázky krásou samotné podstaty života, získejte nadhled nad svým životem, buďte na pár chvil sami sebou - volní a svobodní!

Za nezapomenutelný zážitek děkuje svým bývalým studentům, paní Věrce a slovutnému pilotovi.

Baronka Naděžda z Lutopecen

Milá Věruško, báječný pane pilote, celý týme na Břestku:-)

Přijde nám tak málo, abychom řekli jen děkuji, za to všechno, co jste pro nás udělali, za všechnu vaši snahu a starost o to, aby náš svatební den byl tak nádherný a nezapomenutelný.
To co jsme mohli u vás prožít, v pro nás tak významný den, se nám zapsalo nejen do našich vzpomínek, ale velmi hluboko do našich srdcí.
Cítili jsme se u vás jako u přátel, které člověk zná od nepaměti.
Úžasná práce celého týmu, profesionální výkon pana pilota Stani a srdečný přístup Věrunky Nechalové je nepopsatelný.
Jste báječní lidé a skvěle sehraný tým.
A protože stejně nenajdeme žádné jiné slovo, musíme použít to prosté, ale z celého srdce míněné - DĚKUJI.

Lucie a Miroslav Tvardošovi

Děkuji za krásný, klidný let malým balonem pilotovaný vévodou ze Vsetína; děkuji i jeho družině, která nás na zemi doprovázele a po přistání přivezla zpět do Břestku.
Zážitek byl úžasný; krajina mi připadala jako obrovská maketa. Byl to pro mě krásný dárek.
Přeji vám všem šťastné vzduchoplavby a vděčné pasažéry.

Baronka Hanka z Velehradu

Vážený veliteli, urozený Libore z Břestku, děkuji tímto ještě jednou i za svoji choť Janu z Kunovic za krásný zážitek a určitě se mnou počítejte na podzimní Beskydy! Včas se ozvu, ať se domluvíme. Vzal bych určitě i své syny.

S úctou Váš

Baron Dušan z Kunovic v.r.

Děkujeme za nevšední zážitek a profesionální přístup při vyhlídkovém letu balonem 23.6.2015.

Baron Pavel, baronky Majka a Majka

Relaxační vzduchoplavba

Ve dne 1. – 3. června 2015 jsme uskutečnili let balonem se společností balony.eu v Břestku.

Všem, kteří vždy toužili podívat se do oblak a na krajinu z pohledu ptáků, ale bojí se létání, či jiných adrenalinových šoků, toto mohu jen doporučit. Je to skutečně relaxační zážitek. Je to krásné, klidné a nezapomenutelné. Během několika málo minut vystoupáte, aniž byste cítili jakýkoli dramatický vzestup do oblak. Ani vám to nepřijde, a už se kocháte krajinou. Pilot vám popíše okolní krajinu a zajímavá místa v okolí. Ve výšce cca 1.500 m nad vrcholky stromů je ticho a klid. Nepopsatelné.

Také si užijete trošku dobrodružství, když budete společně s pilotem a posádkou hledat místo na přistání. Je to zábavné a vzrušující. Úmyslně zde nepopisuji podrobnější detaily, abych vám nevyzradil vše, co vás, kteří se rozhodnete pro let balonem, neošidil o tento skvělý zážitek.

Po přistání vás doprovodná vozidla převezou zpět do místa startu. Následně proběhne křest vzduchoplavců. Je to skvělá zábava, opravdu ? Užili jsme si každou minutu, kterou měl tento profesionálně sehraný team pro nás připravenou. Děkujeme všem a vám, kteří váháte, slibuji, že není nutno se o tento zážitek zbytečně ochudit.

Celý personál, ubytování, strava, prostě vše, bylo naprosto bez chybičky. Zvláštní poděkování však udělujeme slečně (paní) Kristýně. Kristýna nás obsluhovala od snídaně po večeři. Osoba velice příjemná, jak svým vzhledem, tak projevem a vystupováním. Velmi příjemná a milá. Děkujeme.

Roman a Petra Moldrzykovi z Havířova. Po křtu: Baron Roman a Baronka Petra ze Zlic:-)

Vážený pane Soviši,

včera se let nadmíru vydařil a tímto bych chtěla poděkovat celému týmu za pěkný večer. Manžel i já jsme byli moc spokojení nejen s letem, ale s celou režií zážitku včetně chování balonářského týmu. Celá akce byla pojata plně profesionálně od prvního kontaktu až po samé rozloučení. Dostali jsme let darem a i my budem tuto štafetu rádi předávat jiným. Přejeme celému balonářskému týmu hodně zdaru v další činnosti.

S pozdravem

Poliaková

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za ubytování a za nevšední a krásný zážitek. Přejeme mnoho úspěchů do další činnosti. Třeba se při stejné příležitosti ještě jednou potkáme.

Baron Jaroslav a baronka Anna z Ořechova

Dobrý den, velice rádi by jsme poděkovali Vaší společnosti, panu Tiborovi a panu Milanovi za páteční let (dne 24.04.2015) nad Českým rájem. Od prvního setkání byli oba pánové velice milí a profesionální.
Díky panu Tiborovi jsem mamce "pro kterou byl let u Vás zakoupen" mohla splnit nevšední zážitek, který si moc přála. Po celou dobu letu panovala v balónu dobrá nálada, počasí nám přálo a zkušenosti s vypravováním pana pilota byly obdivuhodné.
S blížícím se přistáním v nás rostla nervozita, jak vše vlastně bude probíhat. S vysvětlením a ubezpečením od pana pilota, že vše proběhne v pořádku, jsme s naprostým klidem začali klesat k zemi. Přistání proběhlo zcela hladce.
Na zemi proběhl slavnostní křest a přípitek sektem se složením přísahy, což bylo pro nás velice příjemné zakončení dobrodružství "letu balónem". Za to vše patří ještě jednou velké poděkování panu Tiborovi.

S darováním nevšedního zážitku "letu balónem" Vás vždy a všude budeme doporučovat a doufáme, že ani pro nás to nebyl první a zároveň poslední let s Vámi.

Vážený pane majiteli, je mi ctí, že mohu napsat tento děkovný dopis, protože můžete být právem hrdý na tým Vašich pracovníků.

S přáním hezkého dne

Simona Řezníčková s rodinou

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za perfektně provedený let dne 9.4. z Baloncentra v Břestku. Pan pilot Kovář byl užasný profesionál i bavič. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek a vřele každému doporučujeme.

Pěkný den

Kwaczková Iveta

Dobrý den, ráda bych Vám chtěla poděkovat z celého srdce za krásný zážitek a osobní a profesionální přístup, který jste nám věnoval při letu balonem. Bylo to moc krásné a příjemné.

Srdečně

Marie Kosíková

Dobrý den, chci Vám a Vaší společnosti poděkovat za nádherný zážitek ze dne 21.5.2014 a to hodinový let balónem z Břestku, přes malebné hřebeny Chřibů, okolo krásného hradu Buchlova, s dokonalým přistáním v Morkovicích a vše korunováno pasováním do šlechtického stavu na barony. Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu a podobně i let balonem je nezapomenutelným zážitkem plným romantiky, mimořádného ticha a kouzelného klidu, kdy pohled z ptačí perspektivy na pole, lesy a známá městečka má své jedinečné a nezapomenutelné kouzlo. Některé pocity se jen těžce popisují, např. když proutěný koš se lehce zvedne ze země a vydá na cestu k oblakům. Toto vše mistrně zvládl špičkový pilot Jaroslav Staňa a v humorném duchu podával přesné informace o průběhu letu.

Přeji Vám hodně úspěchů a krásného počasí (baron František z Morkovic).

S pozdravem Franta Sedláček z Kunovic.

Dobrý den Jarku, let byl moc úžasný, děkujeme za fotky a skvěly zážitek. Určitě budeme doporučovat i dále.

Příjemné budoucí lety přeje Baronka Eva ze Zastřizel a Baron Martin ze Zastřizel:)))

Zdravím, ten let byl vážně super parádní zážitek na celý život a taky doufám že ne poslední, rozhodně si to někdy zopakujem s tak skvělým pilotem (Vítězslav Kovář). Zatím se mějte příjemný den.

A. Chlupek

11.01.2014

Díky moc za supervíkend v BalonCentru. Já to vždycky říkám, že s dobrými lidmi a s dobrou slivovicí se dá strávit parádní víkend i za Zlechovem...

Roman

13.09.2013

Velký dík zasílám do Břestku, kde jsme 12.9.2013 vzlétli balonem za úžasným zážitkem.

Celá akce byla jedinečná, od samých příprav až po pasování a návrat. Pan pilot Víťa byl ohromnej optimista a velmi příjemný človíček - díky moc pane! Let plný romantiky a překrásných výhledů snad nenechá nikoho chladného , je to opravdu pohlazeni na duši. Přijeli jsme domů v radostné náladě a příjemně naladěni, což v dnešní době už není úplně samozřejmé. A proto patří celému týmu velké a upřímné poděkování a věřte, že vzpomínky v nás zůstanou na celý život. A kdo nevěří, ať do Břestku běží!!!

A snad někdy příště....;-)

Reškovi

08.09.2013

Dobrý den,

velmi ráda se připojuji k řadě spokojených, nadšených účastníků letu balonem. Musím konstatovat, že vždycky se zájmem sleduji vznášející se balony nad městem. Ale být u toho je zcela jiný zážitek!

Sledovat přípravu balonu, postupné naplňování horkým vzduchem, nástup do koše a pozvolné stoupání nad krajinu... V pomalém klidném letu se člověk může rozhlížet a uvědomit si tu nádheru pod sebou i kolem.

Velké poděkování patří tedy všem lidem, kteří provozují vyhlídkové balonové lety a umožňují nám, abychom se aspoň celou hodinu mohli vznášet.
Poděkování patří také pilotovi - v mém letu panu Vítězslavu Kovářovi. Vždyť na něm závisí nejen klidný let, ale i bezpečné přistání zpátky na zem.
Slavnostní závěrečný ceremoniál s předáním "Křestního listu vzduchoplavce" byl pro mě milým hezkým překvapením.
Chválím také příjemné prostředí penzionu a restaurace přímo v centru dění - tedy v Břestku. Milý ochotný personál, šikovný kuchař a skvělé jídlo... Prostě výborné.

Vřele doporučuji všem, kteří touží po nějakém dobrodružném zážitku. Let balonem k němu rozhodně patří. S pozdravem

Mgr. Helena Uhrová

02.09.2013

Dobry vecer Verko,

Mela jste pravdu – posledni mesice jsem balonovy let pro "Hanu Jiskru" taky uz chtela mit odhaknuty, at si muzu oddechnout, ze to klaplo a je to konecne "vyrizene" a ted je mi strasne lito, ze uz to mame za sebou… :-(

Timto Vam vsem moc chci podekovat za vse od A-Z! Vam za to, jak umite cist mezi radky a zajistit i nevyslovene k absolutni spokojenosti hostu, panu Stanovi (i Vam) mimojine za fantastickou trpelivost v nedeli nad ranem, a v neposledni rade panu Kovari za to, ze nase rodice v poradku dorucil zpatky na zem a taky za to, ze jsem se uz dlouho tak nezasmala… ;-)

A tri hvezdicky jsou pro Vasi chaloupku podle nas malo – napr. snidane a la carte servirovana az na stul je naprosty luxus :-)

Skoda, ze tehdy nevysel ten prodlouzeny vikend, dovedu si predstavit stravit u vas prijemnou dovolenou na vice dni, mate kolem sebe krasny kraj a je tam opravdu spoustu k videni. Na druhe strane jsme si od vas dovezli tolik dojmu, ze se mi ani nechce verit, ze jsme to vse zazili behem 24 hodin!
Jeste ze mame tolik fotek a videi, jinak by mi ted opravdu bylo hrozne smutno – pro me to planovani precejen uz tri roky patri k zivotu…

Snad se zase nekdy na nejake akci dohodneme a s celym Vasim teamem uvidime!

Diky a na videnou

Hanka s rodinou

 

26.07.2013

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat všem pracovníkům firmy, kteří se o nás skvěle postarali a bezpečně nás dovezli domů.
Let byl pro všechny nezapomenutelným zážitkem a určitě jsme neletěli naposledy.

Přeji celé vaší firmě mnoho spokojených pasažérů a bezpečných letů.

S přátelským pozdravem

Ivana Pippalová

 

24.07.2013

Dobrý deň p. Duchovný,

chcela by som sa Vám poďakovat za pružné vybavenie nášho letu balonom v piatok 19.7.2013. Leteli sme ponad strednú Moravu. Počasie krásne, posádka balona dobre naladená. P. Libor Staňa nám vytvoril skvelú atmosféru, všetko vysvetlil, popísal, kde sa nachádzame, odpovedal na naše otázky. Medzi nebom a zemou je svet iný.....krásny...ale to sa musí zažiť. Tajne dúfam, že snáď ešte niekedy poletíme a možno aj na slovensku. Bolo to dobrodružstvo, trošku adrenalín, romantika a tie výhlady na pokojnú krajinu-úžasné. Tak veľká vďaka za krásny zážitok. Veľa spokojných vzduchoplavcov a šťastných letov želáme.

So srdečným pozdravom baronka Alena a baron Mário ze Strážnice

 

23.07.2013

V sobotu 20.7.2013 se mi splnil sen. Letěla jsem balónem a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, za který děkuji pilotovi panu Kovářovi a především své sestře Aničce. Bylo to krásné, díky moc...

Baronka Věra z Vracova

 

21.07.2013

Dobrý deň pán Soviš,

let sa uskutočnil podľa plánu, pobyt sme si užili aj s rodinkou.
V Balon Centrum Břestek bol pobyt veľmi príjemný.

Ďakujeme.

Elena Mišáková

 

29.06.2013

Dňa 29.6.2013 sme aj s manželom vyrazili na nezabudnuteľný výlet do Baloncentra Břestek. Počasie bolo už od rána krásne, slnečné ale pre istotu sme čakali na telefonát od pilota, ktorý nám potvrdil miesto a čas letu.

Penzión splnil naše očakávania, pred letom sme si stihli urobiť ešte výlet do Zámku Buchlovice a krásnej záhrady v jeho okolí.

Balón vzlietol po šiestej hodine večer, počasie sme mali úplne ukážkové, partia v balóne bola fantastická, vekovo od 20 do 70 rokov, nasmiali sme sa, pilot bol profesionál a zároveň vtipný.

Počas letu sme videli po poli skákať zajace aj srnky, zvolená krajina na lety balónom je šitá ako na mieru, polia, dedinky, vodné plochy, cesty, železnice...všetko ako na dlani...

Pristátie bolo hladké a samotný pocit umocnilo že sme boli nápomocní aj pri balení balóna. Nasledoval krst prvoletcov a prípitok šampanským, spoločné fotky a návrat späť do penzióna.

Ťažko sa hľadajú slová, bol to pre nás nezabudnuteľný zážitok a veľká vďaka patrí všetkým zamestnancom, špeciálne p. Duchovnému za pomoc pri plánovaní a organizácii letu ako aj za fotenie počas krstu.

Ďakujeme a odporúčame všetkým:-)

Veronika a Róbert, baróni z Uherského Ostroha:-)

 

16.06.2013

Dobrý den,

ještě jednou bych Vám chtěl pěkně poděkovat, především Vašemu pilotovi Tiboru Duchovnému za překrásný a pohodový let 14.6. 2013 z Karlštejna.

Byl to můj první let. Vždy jsem si s malými obavami představoval, jaké to asi je vznést se, letět a přistát s balonem.

Není čeho se bát, neboť vše proběhlo naprosto bezchybně. Budu Vás všem vřele doporučovat a již plánuji další let.

Děkuji baron František z Neumětel.

16.06.2013

Nezabudnuteľný zážitok!

V sobotu 8. 6. som letela balónom a bol to naozaj krásny zážitok, na ktorý budem vždy rada spomínať. Ďakujem za možnosť letieť z Baloncentra, ktorý je obklopený nádhernou prírodou a milými ľuďmi. Prajem milióny šťastných letov a pristání!

Barónka Karolína z Osvětiman:)

 

16.06.2013

Dobrý den pane Kovář,

ještě jednou děkuji za krasný let, byl a je to opravdu zážitek.

Děkuji moc

Blanka De Livera

 

08.06.2013

Dobrý den,

v sobotu jsme letěli s Tomášem Hojsíkem na Pálavě. Moc děkujeme za prima zážitek, počasí se vyvedlo, bylo to moc fajn.

Mějte se hezky a někdy na viděnou

Janečkovi

 

18.05.2013

Leteli sme balónom !
Nádherný zážitok, nezabudnuteľný a napísala by som že neopakovateľný, lenže ja už tajne dumám kedy a kde si ho opäť doprajeme :-)

Svet je zhora tak tichý, pokojný a krásny... Stromy sú ako zelené hviezdičky, polia ako farebné koberce, červené strechy domčekov, dedinky ako z lega a vlakové koľaje ako modelová železnica, škoda že vláčik práve nešiel... Z väčších výšok svet ako na dlani, z tých nižších zvláštny pocit, tak nízko, dotýkame sa vrškov voňavej repky olejnej a predsa letíme... Tieň balóna sa ticho kĺže po zeleni polí... Okolo nás ďalšie balóny, ďalšie tiene, aj krúžiace žlté motorové lietadielko s mávajúcim pilotom... Život je na chvíľku pohyblivá maľovaná rozprávka... Všetky starosti sú zabudnuté, zúfalstvo z prvého neuskutočneného letu, čakanie na ďalší termín, obavy z počasia ktoré bolo zrána úplne apokalyptické a ani poobede nie zrovna ideálne, strach aký to vlastne bude pocit, len tak si letieť vzduchom, to všetko je zrazu nepodstatné... Letíme a je to úžasné ! Manžel nadšený, ja nadšená. Usmievame sa ako dvaja blázni :-) Držím sa okraja koša a od radosti by som najradšej poskakovala, je to také krásne :-) Ale hodina je tak málo, tak zúfalo málo ! Pred pristátím smútok, že prichádza koniec, po pristátí túžba nevyliezť z koša a vzlietnuť znova, najlepšie hneď... posledné nostalgické foto pri zapadajúcom slnku...

Tak také to je, letieť balónom...

Potom mátožná večerná cesta autom naspäť, na prívese za nami zbalený balón a ja v hlave jedinú myšlienku - ešte, chcem ešte ! Po príchode krst prvoletcov, šampanské a šup do bielych perín v duchu letieť ešte raz... nie nie, ešte najmenej desaťkrát ! :-)

Naša veľká vďaka patrí majiteľovi firmy Liborovi Staňovi, ktorý bol zároveň naším pilotom a tiež všetkým zamestnancom s ktorými sme prišli do styku, za vysokú úroveň a absolútnu profesionalitu pri organizovaní letu. Za trpezlivosť pri objednávaní termínu a ubytovania ďakujeme špeciálne Věre Nechalovej a Davidovi Sovišovi. Nápad s ubytovaním k letenke v krásnom zrubovom penzióne v Břestku je výborný a večer sme ho naozaj ocenili :-)

Splnili ste nám sen.

Ďakujeme.

Ina a Michal, baronstvo ze Zlobic

 

09.11.2012

Vážení přátelé!

Dovolte mi, abych Vám jménem mého tatínka, pana Václava Flašara, a jeho dvou vnuků Petra a Marka Flašarových, poděkoval za nevšední zážitek, který jste jim poskytli při letu balonem ze Zlína dne 9. listopadu 2012.

Poděkování patří především Vašemu pilotovi a jeho kolegovi, kteří se velmi profesionálně podíleli na přípravě a realizaci vlastního letu.

Moc Vám děkujeme, byl to podle tatínka nejkrásnější dárek k jeho sedmdesátým narozeninám a těšíme se, až zase Vaše služby využijeme.

Přejeme Vám hodně úspěchů a zdaru ve Vaší práci.

S pozdravem Ing. Petr Flašar, Petrov, okres Hodonín

 

19.10.2012

Dobrý deň,

chcem sa Vám veľmi pekne zaďakovať za bezproblémový priebeh našej komunikácie, za nekomplikovaný priebeh celej akcie...všetko dopadlo v najlepšom poriadku, bol to pre mňa krásny zážitok...

ešte raz vďaka a želám veľa spokojných zákazníkov

Barónka Sylvia..:)

 

10.10.2012

Dobry den,

chceme sa velmi pekne podakovat za prijemny pobyt a este krajsi let dna 10.10.2012.
Pilot - vynikajuci,strava - vyborna, ubytovanie velmi prijemne,okolie nádherné a velmi mili ludia naokolo :)

Vrelo odporucame a hadam sa uvidime pri dalsom lete.

Zuzana,Emilia a spol. z Bratislavy

 

10.9.2012
Dobrý den,

ráda bych Vám napsala, že jsme konečně letěli a že to bylo vážně krásný. Moc se nám to všem líbilo a za to čekání to stálo. Líbil se mi i celkový přístup a chování Vaší společnosti.

Děkujem Vám i našemu pilotovi.

Zuzana Toulcová + rodina

 

15.8.2012
Dobrý den,

chtěli jsme moc poděkovat za let nad Brnem dne 14.8.2012. Byl to nádherný zážitek. Budeme vás doporučovat všem našim přátelům. Pilot Staňa měl profesionální přístup a byl moc příjemný a vtipný :)

S pozdravem

manželé Mitášovi

 

14.8.2012
Dobrý den,

v sobotu 11.8.2012 jsme absolvovali nádherný let balonem nad Karlštejnem. Chtěli bychom poděkovat pilotovi panu Pavlu Míškovi a doprovodu panu Robertu Hřebíčkovi za nezapomenutelný zážitek ve vzduchu, ale také na zemi při skládání balonu a křtu nových vzduchoplavců.

Hraběnka Jana a Hrabě Stanislav ze Skuhrova

 

12.8.2012
Dobrý den,

let byl perfektní a pilot se "zátěží" neměli chybu. Dokonalé přistání vše korunovalo. Děkujeme za skvělý zážitek a budeme vaše balony všude velebit a doporučovat.

Vévoda Karel a vévodkyně Hanka z Grygova

 

8.8.2012
Dobrý den,

Ďakujeme za sprostredkovanie letu na Břesteku u Buchlovic. Bol to veľmi pekný zážitok, počasie nám konečne vyšlo , ubytovanie perfektné a krajina krásna.

Samotný let a prístup pilota profesionálny.

Vďaka

Ondrušová Gabriela, Senica

 

5.8.2012
Dobrý den,

včera jsem absolvoval vyhlídkový let v Olomouci a rád bych Vám tímto způsobem poděkoval za super zážitek! Velký dík také Vašemu skvělému pilotovi, panu Havalovi, za profesionální a milý přístup. Budu Vás dále doporučovat.

S pozdravem

Jiří Brada, Olomouc

 

30.7.2012

Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za spoluúčasť pri plnení nášho sna ktorým bol let balónom. Kraj v ktorom sme boli bol nádherný a určite prispel k tomu, že tento zážitok bude pre nás ešte nezabudnuteľnejší, sme veľmi radi že i vďaka vašej spoločnosti sme si spravili príjemný výlet a spoznali niečo nové a nádherné. Sme nadmieru spokojní s ubytovaním a aj celkovým prístupom Vás aj vašich zamestnancov , ktorí boli milí a ústretoví a aj vďaka nim sme sa cítili veľmi príjemne. Takže ešte jedno veľké ďakujem sme radi že sme si vybrali práve Vás.

S pozdravom Lenka , Róbert a Tomáš

 

30.7.2012 - Let balónem - lokalita BalonCentrum Břestek
Dobry vecer,

leteli sme, dakujem za ponuku ist na Moravu, bolo to tam super!

S pozdravom

Kleinova

 

29.7.2012 - Let balónem - lokalita BalonCentrum - hrad Buchlov
Dobry den Zdenka,

rada by som sa Vam podakovala za Vasu trpezlivost, ustretovost a ochotu.

V nedelu sa nam podarilo vzlietnut a let bol fantasticky. Pocasie vyzeralo pocas dna nie velmi priaznivo a i pred odletom sa blizila burka.
Potvrdila sa vysoka profesionalita celeho timu. Posunul sa odlet a zmenilo sa miesto odletu, takze nakoniec sme si let vychutnali/uzili a huraaaaaaa podarilo sa to. :)))

Morava je nadherny kraj a som rada, ze som nakoniec letela tam, kde som to povodne i planovala a velmi chcela.

Este raz Vam srdecne dakujem za pomoc.

Zdravim Vas a prajem Vam pokojny start do noveho pracovneho tyzdna.

Daniela S.

 

04.07.2012
Dobrý den na Moravu!

Obracím se na Vás jménem všech letců, kteří šťastně přistáli dne 29/6/2012 u Zbořeného Kostelce.

Akce se velmi povedla - dočkali jsme se nakonec optimálních podmínek, všichni jsme byli nadšení že jsme to přežili i z celého toho silného zážitku. Stejně tak z přístupu, který ke svým klientům vaše firma má. Hodně jsme o tom s přáteli diskutovali. Pravda je, že podobný přístup, by měl být standardem - bohužel tomu tak není a to je škoda.

Musím uznat, že jsem se dlouho nesetkal s takovým profesionálním přístupem, vstřícnosti a citem pro detail. Byť jsem občas poměrně kritický, tentokrát jsem nenašel nic, co bych měl organizaci celé akce vytknout a případně doporučit ke zlepšení. Snad jedině objednávku počasí na první pokus, tam je prostor ke zlepšení určitě „-) Ale jak jsem psal, počasí, které jste nakonec dodali v Pátek 29/6 na Konopiště bylo vskutku excelentní a bez jediné vady na kráse. Vytknout celé akci se dá snad jen to, že ta hodina letu měla pouhých 60 minut a uteklo nám to všem jako voda … :-)

Chtěl bych poděkovat Vám, paní Nechalová, za vstřícnost a trpělivost při plánování celé akce. Jednal jsem s více firmami a jako klient mohu potvrdit, jak důležitý je první kontakt a následná komunikace s klientem. Oceňuji jak jste pochopila, že zajistit přítomnost celé naší skupiny není jednoduché a vyšla nám maximálně ve všech ohledech vstříc.

Pane Staňo, Vám, Vaší stewardce i celé posádce je potřeba poděkovat za úspěšnou realizaci a nádherný let. Od samého počátku až do úplného závěru v klidu naprosté pohodě jste dělali svoji práci a jistě nejen to. Současně jste se o nás starali a zajistili pohodu a dobrou náladu - nejen ve vzduchu, ale i na zemi. Je vidět že celá Vaše skupina, které jsme se svěřili, má svou práci ráda a nemá problém udělat víc, než musí.

Myslím si, že když budete takto pokračovat, určitě bude Váš business jen vzkvétat, či spíš vzlétat. Jistě budete kromě neustále se rozrůstající komunity balonové šlechty produkovat spousty spokojených klientů, kteří se k Vám budou vracet, nebo alespoň s ochotou poskytovat reference a doporučení svým přátelům, stejně jako to po našem krásném zážitku děláme já i mí přátelé.

Ještě jednou děkuji a přeji všem krásné dny - nejen ty letové, hodně zdraví a současně stejný počet šťastných přistání jako úspěšných startů!

S pozdravem

Ondřej Hercog

 

26.06.2012

Když jsem koncem loňského roku začala přemýšlet o dárku ke kulatinám mého manžela, neměla jsem jasnou představu co chci. Sedla jsem si k internetu a začala hledat inspiraci.
Ze všech lákavých nabídek nakonec zvítezil vyhlídkový let balónem.
Vidět kousek naší krásné země z výšky, do které nikdy nedorosteme, navíc za cenu, která nezruinuje mé úspory, byl motivací k tomu, začít se zajímat detailněji o tento druh zážitku.
Teprve nyní začal problém. S kým letět a nenaletět ... ?
Nabídek je spousta a navíc, všichni tvrdí, že oni jsou ty nej...
Jak ale najít firmu, která to nejen tvrdí, ale také je ?
Dílem náhody jsem týden před Vánoci v nákupním centru Olympia v Plzni uviděla "stánek", kterému dominoval balónový koš.
Dva sympatičtí mladíci mi ochotně vysvětlili pravidla jejich "byznysu" a já jsem věděla, že "do toho půjdu".
Doma jsem si "pro jistotu" prohlédla jejich web a potešila oko záběry z vlastních přeletů nad různými lokalitami v čechách i zahraničí.
Následující den jsem po uhrazení zálohy, činící pouze zlomek celkové ceny, odcházela z nákupního centra jako pyšná majitelka dvou letenek a dárkových certifikátů.
Děkovala jsem "bohu", že při mě stál a přivedl mi do cesty spol. balony.eu.
Ono totiž, podlehnout kouzlu super ceny na různých slevomatech, není vůbec těžké !
Ale ty konce bývají mnohdy hořké...
MAnžel přijal můj dárek s vělkým nadšeníma tak zbývalo domluvit termín a lokalitu.
Hodně jsme zvažovali přelet nad Karlštejnem. Náš plán byl, po letu posedět, dát sklenku dobrého vínka a nechat v sobě zážitek doznít. Jelikož jsme z Plzně, bylo téměř rozhodnuto.
Až když jsme domlouvali termín našeho letu jsem si vzpoměla, že mi ti dva mladíci při nákupu letenek říkali něco o roubence a možnosti ubytování. Znovu jsem si přečetla všechny letáčky, které jsem dostala spolu s letenkou.
Při letu balónem přímo z baloncentra v obci Břestek, je v ceně letenky ubytování v roubence zdarma.
Bylo rozhodnuto. Uděláme si výlet, podíváme se po přilehlém okolí a navečer se proletíme balónem.
Plán byl dokonalý a já opět děkovala "bohu", že jsem potkala firmu, která o tom co dělá, přemýšlí.
Přišel den D.
Po příjezdu do jihomoravské vesničky Břestek v srdci Chřibských vrchů jsme byli mile přivítáni personálem pohádkové roubenky ve které jsme se ubytovali. Od tohoto okamžiku jsme už jen zírali !
Kouzelné prostředí, panenská přírody, pilot sympaťák, který po zjištění, že jsme z Plzně, připravil k letu bublinu s logem našeho "domácího" zlatavého moku. Bylo to milé :-).
Celý let se odehrál přesně tak, jak jsem o tom snila. Po 60-ti minutách letu (to je doba, kterou jsme si zaplatili) pilot usoudil, že zrovna tady není na přistání vhodný terén a tak jsme letěli dál...
Po úžasně měkkém přistání u obce Zlobice a návratu do roubenky jsme prošli slavnostním křestem ve jménu 4 živlů a obdrželi šlechtické tituly. Pohádka tedy pokračovala :-).
Následovala dobrá večeře, skvělé víno a milá společnost pilota se kterým si bylo stále o čem povídat.
Až když už slunko zapadlo a my už poněkolikáté v duchu přeletěli chřibské vrchy a přistáli na hané, jsme se dozvěděli, že náš pilot je současně majitelem roubenky a společnosti balony.eu s r.o., pan Libor Staňa.
Klobouk dolů !!!
Opět jsem děkovala... Tentokráte však ne "bohu", ale všem lidem, kteří svou práci nedělají jen jako byznys.
Už dlouho se nám nepodařilo potkat v jeden den tolik milých lidí s tak profesionálním a zodpovědným přístupem.

Touto cestou bychom tak chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě narozeninového dárku pro mého manžela, který ani s týdenním odstupem nemůže uvěřit tomu, že to nebyl sen.

S úctou vaši baron Zdeněk a baronka Alžběta, oba ze Zlobic :-).

PS: paní pilotové se tímto velmi omlouváme za večer, kdy jsme jí odloudili muže od rodiny. I vám velmi děkujeme !

 

26.06.2012
Dobrý den,

dodatečně děkuji za krásný let. Kluci byli famózní.

Aleš Loprais

 

22.06.2012
Dobrý den,

dovolte mi prosím poděkovat Vašemu pilotovi panu Vítězslavu Kovářovi za let, který s námi uskutečnil. Byl to nový a nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Děkuji za zážitek a zůstávám s pozdravem

Miloslav Mrvík

 

20.06.2012
Dobry den,

chceme Vam tymto este raz velmi pekne podakovat za vynimocny zazitok, akym bol let balonom s Vasou spolocnostou. Po komlikaciach s prevadzkou balonov na Slovensku sme velmi radi prijali Vasu ponuku a stravili vikend na Morave, na prijemnom mieste, s prijemnymi ludmi a so skvelymi sluzbami. Tesime sa na dalsi let.

Katarina a Roman Zollerovi


PřihlášeníRegistrace


Novinky z letu balónem

28.7.2016

Naše posádky se zúčastní balónové fiesty na Lipně. Fiesta bude probíhat v termínu 15-17/09/2017. Pojďte se proletět s hlavou v oblacích spolu s námi v této krásné lokalitě.

30.6.2017

Naše značka BALONY.EU je od 28.6.2017 chráněna ochranou známkou úřadem průmyslového vlastnictví.

30.6.2017

V případě příznivého počasí je dnes v 19:00 naplánován start velkého balonu. Startujeme od BalonCentra ve Břestku.

4.5.2017

Vyfoť se s autobusem BALONY.EU a získej slevu na nákup letenky v hodnotě 300,- Kč/letenka. Naše autobusy můžete aktuálně potkat v Uherském Hradišti, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

29.4.2017

Termín 3.6.2017, Karlštejn podvečer je již plně obsazen, možnost rezervace na ranní lety!

Zobrazit všechny novinky

Doporučujeme

Dárkový certifikát ještě dnes

Pokud chcete překvapit své blízké dárkem ještě dnes, můžeme Vám zaslat dárkový certifikát ihned v elektronické podobě.

 

Dárkový certifikát

 

Naše společnost je členem ČBS

 

  Český balonový svaz

Akceptujeme tyto platební karty

 

Video z letu balónem

 
Košík: 0,-