BalonCentrum Břestek

Od začátku roku 2012 provozujeme centrum balónového létání. BalonCentrum se nachází v turisticky atraktivní lokalitě Chřibů v obci Břestek v blízkosti hradu Buchlova, zámku Buchlovice, Baziliky na Velehradě a mnoha dalších zajímavých míst.

Na stavbu BalonCentra jsme  získali dotaci z grantů Evropské unie na podporu cestovního ruchu v regionu Zlínského kraje.BalonCentrum Břestek poskytuje komplexní a jedinečné zázemí pro provozování vyhlídkových letů balónem, včetně možnosti ubytování, restaurace, relaxace, školící místnosti, nabídky uspořádání teambuildingů a dalších volnočasových aktivit.

Na ploše 10.000 m2 může startovat současně až 10 balónů k vyhlídkovým či fiestovým letům. Součástí BalonCentra je i čerpací stanice propanu pro balóny.

Díky vlastnímu podzemnímu zásobníku plynu můžeme nyní létat na čistý propan. Doposud jsme byli nuceni létat, tak jako většina provozovatelů, na sice běžně dostupné, ale méně kvalitní médium - propan-butan. Dá se tak říci, že díky čistému propanu je nyní  u naší společnosti let  ještě bezpečnější - hořáky mají větší výkon.

Lokalita regionu Uherskohradišťska a celého Slovácka (Chřibů, hradu Buchlova, zámku Buchlovice, Velehradu, řeky Moravy, Baťova kanálu, Bílých Karpat, .... ) je pro pasažérské balónové létání ideální jak z hlediska toho co všechno můžete vidět z balónu, tak i z hlediska bezpečného provedení letu. Nejsme zde ve vzduchu nijak zvlášť omezováni řízením letového provozu a můžeme se s pazažéry podívat třeba i do větších výšek, než by nám bylo povoleno například v okolí Karlštejna, Brna nebo Ostravy. Na všechny možné směry letu je vždy dostatek bezpečných přistávacích ploch pro balóny. A to jsou důvody, proč je tato lokalita k vyhlídkovému letu tak oblíbená jak pro pasažéry, tak i pro piloty a posádky balónů.

Web BalonCentrum Břestek - www.baloncentrum.eu

Fotky z penzionu

BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek BalonCentrum Břestek


PřihlášeníRegistrace


Novinky z letu balónem

20.2.2017

Zahajte novou balonářskou sezónu spolu s námi! V rámci akce BALONY.EU TOUR 2017 jsme pro vás připravili výhodné ceny letenek do velkých pasažérských balónů pro 12-24 pasažérů.

6.2.2017

Překvapte letos svou partnerku nebo partnera krásným dárkem a darujte romantický let pouze pro Vás v okolí hradu Buchlova s ubytováním na 1 noc včetně snídaně a romantické večeře při svíčkách v penzionu s restaurací BalonCentrum Břestek.

30.1.2017

Sníh, obloha bez mráčku, nádherná panoramata Tater, skvělí pasažéři a zkušená posádka, to byl překrásný let balonem v Tatrách.

25.1.2017

Balónová fiesta ve Filzmoos probíhá za nádherného slunečného počasí, kráných letů a dobré nálady.

5.1.2017

V termínu 21-28/01/2017 se posádky BALONY.EU účastní zimní balónové fiesty v rakouských Alpách ve Filzmoos.

Zobrazit všechny novinky

Doporučujeme

Dárkový certifikát ještě dnes

Pokud chcete překvapit své blízké dárkem ještě dnes, můžeme Vám zaslat dárkový certifikát ihned v elektronické podobě.

 

Dárkový certifikát

 

Naše společnost je členem ČBS

 

  Český balonový svaz

Akceptujeme tyto platební karty

 

Video z letu balónem

 
Košík: 0,-